Strona Przedszkola Miejskiego Nr 54 w Łodzi

20 września Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Posted by on wrz 16, 2013 in Aktualności, Biedronki, Misie, Skrzaty, Wszyscy | 0 comments

Drodzy Rodzice,

20 września 2013 r. odbędą się uroczyste obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Na Rynku Manufaktury będą świętować łódzkie przedszkolaki  i przedszkolaki  z 20 innych miast. Dla dzieci przygotowano szereg atrakcji i niespodzianek. Grupa Skrzatów także weźmie udział w tych obchodach.

20 września to ŚWIĘTO WSZYSTKICH PRZEDSZKOLAKÓW.

Na Misie i Biedronki w przedszkolu w przedszkolu także czekają niespodzianki i atrakcje!!!

Zapraszamy dzieci do szczególnej zabawy w dniu Ich Święta.

Więcej informacji o projekcie na:  www.dzieńprzedzskolaka.pl

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>